חשבונות דמו בתחום הפורקס

תקופה אחרונה הביאה איתה שינויים רבים: עסקים נסגרים, אנשים נשארים ללא מקומות עבודה ומקורות פרנסה. אבל יחד עם זאת יש גם כאלו שעשו “חשב מסלול מחדש” וקיבלו החלטה לפנות לתחום פיננסים.

להמשיך לקרוא חשבונות דמו בתחום הפורקס

בעלי עסקים כך תגנו על העסק שלכם מפני מתקפת סייבר

בתקופת הקורונה עסקים וארגונים רבים מתמודדים לא רק עם עניין הגבלות וסגר אלא גם עם מתקפות סייבר. אז למרות, שנושא הזה לא עומד ראשון בסדר עדיפויות הוא עדיין חייב להיות אחד מהחשובים. לאחרונה התרחשו לא מעט מתקפות פריצות, שמענו על חברות וארגונים גדולים, שמידע הרגיש נגנב והם קיבלו דרישת תשלום עבורו.

לכן, אם עד עכשיו לא ייחסתם לנושא הזה חשיבות רבה, כדאי שתשנו את הכיוון. אתם חייבים להגן על העסק שלכם וגם על המוניטין. דרך אגב, גם אם אתם עסק זעיר אל תזלזלו. יש עדויות ברשת, לכך שנפרצו אתרים של עורכי דין, אדריכלים ועוד. להמשיך לקרוא בעלי עסקים כך תגנו על העסק שלכם מפני מתקפת סייבר

מה קרה לעסקים בשנת 2020?

 

שנה 2020 מתקרבת לסיומה וזה בדיוק הזמן לעשות “חשבון נפש” ולסכם את ההישגים, לעדכן או לבנות תכוניות לשנה חדשה. נכון, ששנת 2020 הייתה לא דומה לאף אחת. זו הייתה שנה מאתגרת, ששינתה את התנהלות של העסקים כמעט בכל מקום, אבל יחד עם זאת היא גרמה לבעלי עסקים לשנות מסלול בצורה מהירה ביותר.

להמשיך לקרוא מה קרה לעסקים בשנת 2020?

הביטקוין עושה כותרות, אבל מסוכן. מזל שיש אלגו טריידינג

אם תחפשו את המטבע הרווחי ביותר למשקיעים בתקופה האחרונה, לא תמצאו אותו בישראל, על אף התחזקות השקל. גם לא בכלכלות המתפתחות, על אף שיעורי הצמיחה הגבוהים יותר.בוודאי שלא בדולר שאיבד מזוהרו בתקופה האחרונה או במטבע של גוש האירו, שם החוב מעיק עדיין על מדינות רבות.
להמשיך לקרוא הביטקוין עושה כותרות, אבל מסוכן. מזל שיש אלגו טריידינג

חמשת השלבים בפיתוח תכנה למסחר אוטומטי בשוק ההון

להלן חמשת השלבים המתרחשים בטרם זוכים בתיק השקעות מנוהל בתכנה למסחר אוטומטי הפועלת עבורם במשך 24 שעות במהירות על אנושית:

להמשיך לקרוא חמשת השלבים בפיתוח תכנה למסחר אוטומטי בשוק ההון

האם המחירים בשוקי המניות מבויימים

לאחרונה התפרסמו כתבות רבות שטוענות כי המחירים בשוקי המניות בארה”ב מבויימים. מיכאל לואיס מתאר בספרו FLASH BOYS כיצד קופסאות שחורות מחוברות למחשבים רבי עוצמה באמצעותם מקדימים מכונות האלגו והמסחר האוטומטי את המשקיעים בשוק וגורמים לעיוותים במחיר, כך שהם גורפים רווחים קלים על חשבון המשקיעים.

להמשיך לקרוא האם המחירים בשוקי המניות מבויימים

פוזיציית ה’פד’ באג”ח אמריקני תתמוך בשוק גם לאחר סיום ההרחבה הכמותית

בבית ההשקעות מעריכים כי הפוזיציה של ה’פד’ באג”ח האמריקני תמשיך לספק רוח גבית לשוק האמריקני בשנים הקרובות. להמשיך לקרוא פוזיציית ה’פד’ באג”ח אמריקני תתמוך בשוק גם לאחר סיום ההרחבה הכמותית