תחום ההשקעות

תחום ההשקעות האלטרנטיביות

לכל אחד יש לא מעט חלומות, כאשר רק מיעוטים מהם מצליחים להגשים אותם. יש לא מעט אנשים שהחלום שלהם זה להפוך לאיש עסקים מוצלח וכל אחד מנסה להשיג את היעד בצורה שונה. ישנם אנשים שמחפשים הזדמנויות ויש כאלו שמאמנים בהתמדה ולא לוקחים סיכונים. בכל מקרה ברגע שיצוץ הזמנות לנסות את מזלם בארצות הברית אז כולם ייקחו אותה.

יש לא מעט אפשרויות לעבור לארצות הברית ולנסות לצמוח שם. ישנה הזדמנות לקבל ויזת עבודה לארה”ב ולעבור לגור ולעבוד בארצות הברית יחד עם בני המשפחה. אפשרות נוספת היא להגיש בקשה לקבלת ויזת השקעה.בארצות הברית ישנה מדיניות ברורה לגבי ההשקעות ואמורים להיצמד לה. אין מקום למשפטים מסוג: ” לא קריטי אפשר גם ככה ויהיה בסדר”. כמו כמעט בכל מדינה גם בארצות הברית אנשי מקצוע חייבים להיות בעלי ההסמכה מקצועית ובעלי רישיון עבודה שקיבלו מהמדינה או רשות מקומית. תנאי זה תוקף כמעט עבור כל אנשי מקצוע, החל ממתווכים עורך דין, קבלן שיפוצים, חשמלאי ואינסטלטור ועוד. לכן במידה ואתם בחרתם להיכנס לתחום הנדל”ן בארצות הברית מאוד מומלץ לבדוק טוב טוב עם מי יש לכם עסק עוד טרם חתימת ההסכם. במידה ואתם לא כל כך מסתדרים לבד תמיד תוכלו לפנות לעזרה למישהו שמתעסק בתחום.

תחום ההשקעות האלטרנטיביות

אם לאחר קריאה של המאמר החלטתם לוותר על ההשקעה בנדל”ן ועכשיו אתם פתוחים לרעיונות חדשים, אז אפשר לחשוב על מסלולי השקעה נוספים. למשל בעלי ויזה E2, יכולים לחיות ולעבוד בארצות הברית בתנאי שהשקיעו סכום מסוים בפיתוח עסק חדש בארצות הברית או השקעה בעסק קיים, שתסייע לעסק להתקדם ולהקים עוד מקמות עבודה עבור אזרחי ארצות הברית. לצורך זה מי שמשקיע צריך להיות בארצות הברית לצורך ניהול תקין של העסק וגם שבבעלותו יהיה לפחות 50% מהעסק/חברה שהוא פתח.לקבל ויזה מסוג E2  ממש לא פשוט חייבים להביא לא מעט מסמכים ואישורים, הכוללים בין היתר גם תכנית עסקית מאוד מפורטת, שמוכיחה את כדאות של העסק הזה. במידה ויש משהו שאינו ברור לעובדים של קונסוליה הם יבקשו הבהרה וכל זה יאריך את התהליך. לכן מאוד מומלץ לפנות לעורכי דין הגירה שמתמחים בתחום. רק לאחר שכל המסמכים נמצאו תקינים יוזמן מבקש ויזה לראיון אישי עם קונסול. דרך אגב אותו עורך דין שמלווה אתכם בתהליך בדרך כלל יכול להצטרף לפגישת ראיון זו. לפעמים זה גם יכול להיות מאוד קריטי.

במידה וכל זה נראה לכם מאוד קריטי תמיד תוכלו להישאר בארץ ולהיכנס לתחום ההשקעות בדרך אחרת לדוגמה מסחר במט”ח, מניות ועוד.