קורסים במסחר ניירות ערך

קורסים במסחר ניירות ערך

סילבוס הקורס
מטרת הקורס היא להכשיר את הסוחר בניתוח השוק, זיהוי הזדמנויות וקבלת החלטות מסחר באמצעות בניית מערכות איתותים ויישום אסטרטגיות מסחר שונות תחת מערך ניהול סיכונים קפדני.
הניתוח הטכני – שיעור 1
עקרונות יסוד מקצועיים בניתוח טכני, הניתוח הפנדומנטאלי, כלי עבודה וסוגי התרשים, התאוריה של דאו (Dow), מחזורי מסחר ומגמות, קווי תמיכה והתנגדות, תבניות מסחר להיפוך מגמה, תבניות מסחר להמשך מגמה, פערי מחיר ושיטת הפיבוט.

ניתוח טכני מתקדם – שיעור 2
הכרת עולם האינדיקאטורים ויישומם במערכת המסחר: אינדיקאטורים עוקבי מגמה, אוסילאטורים לזיהוי נקודות תפנית, אינדיקאטורים מאשרי החלטה – נפח מסחר. בניית מערכות איתותים, טכניקות כניסה לפוזיציה, שיטת הנרות היפניים.

פסיכולוגיית השוק – שיעור 3
הבנת חשיבותה של האינטילגנציה הרגשית בתהליך המסחר רכישת ידע וכלים לשיפור התנהלותו המנטאלית של הסוחר סודות וטיפים למסחר מיומנו של הסוחר המקצועי.

ניהול סיכונים – שיעור 4
ניהול סיכונים בהתאמה אישית בנייית תוכנית מסחר שיטות מסחר בשילוב עם מערך ניהול סיכונים.

ניהול פיננסי ושיטות מסחר מתקדמות – שיעור 5
ניהול החשיפה, ניהול ההקצאה, ניהול הגיוון, ניהול הוראת ההגנה וניהול תיק המסחר שיטת המסחר המתקדמת של פיבונאצי וגלי אליוט ניתוח ומסחר בתיקונים ותעלות מגמתיות.

אסטרטגיות ותבניות מסחר מורכבות – שיעור 6
התבניות ההרמוניות תבנית הזיגזג ABC תעלת פיבונאצי אסטרטגיית העל.

אסטרטגיות מסחר פשוטות – שיעור 7
T-Chaser Wave Tracker Fibo Trap Zoom In Candel Flip zigzag breaker

פרקטיקה ותרגול מעשי – שיעור 8
ניתוח שוק בזמן אמת זיהוי ואיתור הזדמנויות מסחר בניית תוכניות פעולה

דרישות הקורס
הקורס מיועד לסוחרים מתחילים ומנוסים בעלי ידע בסיסי במסחר.

היקף הקורס
24 שעות ב-8 מפגשים בני שלוש שעות כל מפגש.

חומר עזר ושיטות לימוד
הקורס כולל שיעורים מודרכים, כל משתתף בקורס יקבל את מצגות השיעורים וכן את תוכנת המסחר להתנסות ללא תשלום. מרצה: מר רואי קוזין (Mr. Roy Cuzin) כלכלן ואנליסט מוסמך מטעם הפדרציה הבינלאומית לאנליסטים (בעל תואר *MFTA בוגר **IFTA ארה”ב). בעל וותק ונסיון של למעלה מ-10 שנים כסוחר פעיל בשוק ההון.