מקצועיות, יציבות וחדשנות

תחום האלגו-טריידינג – המסחר האוטומטי, הולך ותופס תאוצה בישראל, והוא נפוץ בקרב בתי השקעות מובילים ובקב משקיעים פרטיים כאחד. גם לאחר שכבר השתכנעת ביתרונות המסחר האוטומטי, חשוב לבחור בקפידה את הגוף שבידיו תפקיד את כספיך – כך שיהיה גוף אמין, בעל מוניטין מוכח וגב פיננסי יציב.

המערכת היא חלוצה בישראל בתחום האלגו-טריידינג במט”ח, בסחורות ובמדדים. החברה פועלת בשיתוף פעולה עסקי עם בנקים ועם חברות פיננסיות בינלאומיות מהגדולות בעולם. הפעילות העסקית של מתבססת על פיתוחים מאת אנשי מקצוע מובילים בתחומם, ומגובה בעוצמה פיננסית וביציבות כלכלית.

מערכת המסחר

מערכת המסחר באמצעותה פועל האלגו-טריידינג של היא מערכת Meta Trader 4, אשר נחשבת למערכת הטובה ביותר בעולם בתחום המסחר במט”ח. על פי הערכות, כשליש מסוחרי המט”ח בעולם משתמשים במערכת זו.

 למערכת Meta Trader 4 של שני יתרונות בולטים על פני מערכות אחרות. אלו הם היכולת לבצע ולשמור ניתוחים טכניים מורכבים על הגרפים השונים, וכן היכולת לחבור למערכת תוכנה אוטומטית למסחר במט”ח. יתרונות אלו מקנים ללקוחות את השקט הנפשי ואת הידיעה כי כספם מנוהל באמצעות מערכת מתקדמת ומשוכללת.

תוכנות המסחר האוטומטי

תוכנות המסחר האלגוריתמי אותן פיתחו המומחים מספקות מענה לבעיות הפסיכולוגיות שמאפיינות את פעולות הסוחר הידני כגון הססנות, סובייקטיביות, שיקול דעת מוטעה, חוסר סבלנות או חשש מהפסדים. תכונות אנושיות אלו הן אשר גורמות פעמים רבות לסוחר לפספס הזדמנויות או לבצע פעולות שגויות.

התוכנות סוחרות על פי תוכנית מסחר מובנית וידועה מראש, ומנוטרות על בסיס יומי 24/7. הן מתוכננות לסחור ברמות סיכון, טווחי זמן ונכסים פיננסים שונים, על מנת למקסם את הסיכוי לרווח. הגיוון והפיזור של התוכנות הוא שמבטיח הקטנה של רמת הסיכון להפסד מבלי לפגוע ברמת הסיכוי לרווח.

התוכנות מבוססות על ניתוח טכני ופונדמנטלי, על מודלים סטטיסטיים ומתמטיים ועל מחקר הסתברותי מעמיק.  הן עוברות אופטימיזציה תמידית על מסדי נתונים איכותיים ביותר, על מנת להבטיח תוצאות מיטביות במסחר. כך, במידה וזוהתה סטיית תקן או כשל טכנולוגי בתוכנה, הרכיב מנוטרל, נבדק, עובר שדרוג ואופטימיזציה וחוזר לפעילות מסחר מלאה.

החדשנות

המומחים פועלים ללא הרף לשכלול, שיפור ועדכון התוכנות, בהתאם למגמות החדשות ביותר בתחום האלגו-טריידינג ברחבי העולם. תהליך הפיתוח הוא דינאמי ומתחדש כל הזמן, כך שמדי רבעון יוצאת גרסה חדשה של תוכנת המסחר, עם ביצועים משופרים  אשר ממקסמים את יכולתו של הלקוח להרוויח.