מהן אסטרטגיות מסחר אוטומטי במט”ח?

יש לך רעיון לאלגוריתם או שיטת מסחר מנצחת?

מעוניין להפוך את השיטה לאסטרטגיה אוטומטית הסוחרת ללא רגשות ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר? אולי מצאת משהו על הגרף ואתה מעוניין לחקור את הנושא באופן מעמיק ולבדוק האם זהו איתות מסחר רווחי.

אסטרטגיות מסחר אוטומטיות, היו בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים אך כיום עם התפתחות האינטרנט וחופש המידע, האפשרות להפעלת אסטרטגיה אוטומטית  נגישה לכל סוגי הסוחרים. פיתוח אישי של אסטרטגיית מסחר אוטומטית, יכול להיות הפתרון המושלם לצורך השגת מטרות המסחר. ניתן להשתמש באסטרטגיות המסחר האוטומטיות ככלי מסחר מרכזי או/ ו לשימוש כצורת השקעה של “שגר ושכח”.

כאן באים לידי ביטוי שנים של ניסיון מומחים בתחום, אשר יעזרו לך לבנות את  האסטרטגיה או אינדיקטור שלך. צוות הפיתוח יפתח עבורך אסטרטגיית מסחר אוטומטית לפלטפורמת MetaTrader4. ניתן לפתח אסטרטגיות אוטומטיות גם למערכות אחרות ע”י חיבור באמצעות API.

בנוסף לשירותי הפיתוח אנו מעניקים שירותי בדיקה ובקרה מתקדמים על תפקודי עבר של האסטרטגיה האוטומטית. ברשותנו מערכות בדיקה ובקרה המאפשרות בדיקה איכותית ואמינה של תפקוד האסטרטגיה . המערכות הן פרי פיתוח עצמי של החברה , מערכות אלו מאפשרות דיוק מקסימאלי, דבר קריטי בבדיקת ביצועי העבר של האסטרטגיה! 

חשוב לציין:

  • אין אנו מלמדים על מערכת המסחר, נדרשת הכרות עם MetaTrader4.
  • אנו בונים את הקוד כך שיתאים לכל הברוקרים שעובדים עם MT4. ישנם מקרים בהם הקוד יותאם לברוקר של הלקוח בלבד וזאת עקב בעיית אי-תאימות בין הברוקרים.
  • אנו מספקים 2 שעות תמיכה טלפונית עבור כל לקוח, חריגה מעבר לכך כרוכה בתשלום.
  • כל שינוי שיידרש לאחר חתימת הלקוח על “מפרט הקוד” כרוך בתשלום.
  • במידה ומדובר בפרויקט “מורכב”, אנו ממליצים ללקוח להשקיע בהתחלה רק 4 שעות תיכנות כדי שיוכל לבחון את המשך כדאיות האסטרטגיה. במידה והיא אינה כדאית, אין טעם להמשיך בתהליך.