המערכת תומכת בחוסכים לטווח ארוך ויכולה להבטיח את עתידם הכלכלי

טיול לארה”ב בבר המצווה, מענק גיוס בגובה של 220 אלף שקל, מתנת שחרור בגובה של 400 אלף שקל או “נדוניה” של מיליון שקל – את כל זה יכולים להשיג משקיעי המערכת באמצעות השקעה לטווח ארוך של 10,000 ₪ בלבד

השבוע הושקה ברעש לא קטן מכונית הקורוס הסינית-ישראלית. אחד הנתונים המדהימים במכונית זו העובדה שעברה בהצלחה יתרה את מבחני הריסוק המחמירים של יורו אנ קאפ. במילים פשוטות, קורוס ידעה לקחת ידע וטכנולוגיה וליצור את אחת המכוניות הבטוחות בעולם לנסיעה בכל פרמטר.

באופן דומה, החברה בחנה את תוכנות המסחר שלה באופן עקבי בניתוח ביצועים לאחור. לכן, למרות שמדובר בחברה צעירה יחסית, מודל ההשקעה במערכת לטווח ארוך הוא מודל מוכח שהכוח והעוצמה שלו מתגלים בעיקר כשמדובר בביצועים לטווח הארוך.

בואו נניח שנולד לכם בן או בת, אתם מכירים את הקלישאה – גידול של ילד בישראל כרוך בעלות מצטברת של מיליון שקל. הבעיה הקשה היא שבדרך כלל רוב ההוצאות על ילדים הן בשנים הראשונות כשהם נכנסים לבית ובשנים המאוחרות כשהם יוצאים מהבית ללימודים ולקבל סיוע לרכישת דירה – בשלב המאוחר – חיסכון ארוך טווח עשוי להיות ההבדל בין לימודים במוסד יוקרתי בחו”ל לתואר במכללה בארץ או בין דירה בשכירות לבין הון עצמי לנטילת משכנתא לדירה ראשונה בהחזר שפוי.

הבעיה מעמיקה בשל היעדר אמצעים של זוגות צעירים הנמצאים בתחילת הדרך שיכולים להעביר פחות כסף לחיסכון ארוך טווח בעבור הילדים. בסופו של דבר, רוב השכירים במעמד הבינוני מחכים ל”שעת הכושר” שבו ייפתחו להם בעתיד קופות פיצויים וקרנות השתלמות אותם חסכו במקביל לתשלומי עתק עבור דמי ניהול ושאר ירקות בעבור תשואה סבירה.

הפיתרון שנמצא “מתחת לפנס” עבור הורים לילדים צעירים הוא לסגור חיסכון לילד בפק”מ בבנק. הבעיה היא שהבנקים בדומה לקזינו תמיד מרוויחים על חשבון הלקוחות שלהם. עם הריבית האפסית של היום, עד שהיא תחזור, אם בכלל לרמות גבוהות יותר, הלקוחות “נהנים” מריבית שנתית ממוצעת על בגובה של כ-2% נטו. נמחיש בעזרת דוגמא – על חיסכון של 10,000 שקל ילדכם צפוי לקבל בבר מצווה סכום של כמעט 13 אלף שקל, עם שחיקת אינפלציה זה אומר שהכסף כמעט ולא הלך לעבוד. למתנת גיוס, יקבל כ-14 עד 15 אלף שקל. בחסכון לחתונה ילדכם יזכה בתרחיש הטוב פחות מ-20 אלף שקלים לאחר 27 שנות “חיסכון” בבנק. פתאום הוצאת כסף על מכוניות וחולצות מותגים נשמעת הגיונית לא?

פתרון אפשרי לבעיית הריבית הנמוכה, הוא לחסוך לטווח הארוך באמצעות מכשירים המאפשרים חיסכון גם לטווח הקצר והבינוני. אפיק חיסכון שיספק בטווח הארוך תשואה נאה על הכסף. אנו מציעים פתרון לחיסכון ארוך טווח באמצעות המערכת, באמצעותה ייהנה ילדכם מסכומים משמעותיים במיוחד בהנחה שייהנה מהריבית דה ריבית שמעניק חיסכון לטווח ארוך. אנחנו מעריכים את פוטנציאל החיסכון ארוך הטווח ברווח שנתי דו ספרתי כך שבצמתי החיים שהזכרנו תוכלו ליהנות מסכומים שיעזרו לילדכם להגשים את חלומותיו.